حجت الاسلام حسنی، امام جمعه سابق ارومیه، دعوت حق را لبیک گفت. صاعقه جان جوان تکابی را گرفت. عمارت رشیدالدوله تکاب مرمت می شود. جمع خوانی قرآن کریم در تکاب تکاب با 198 موقوفه در ردیف برترین شهرهای آذربایجان‌غربی در وقف قرار دارد.
امروز 2 خرداد ماه 1397   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


وزارت خزانه‌داری آمریکا اتاق جنگ استکبار علیه ملت ایران است.

امام جمعه تکاب گفت: حمایت از تولید داخل و کارگر ایرانی مقابله با شیطنت‌ها و اقدامات سخیف امریکایی‌ها بوده و اتاق جنگ استکبار جهانی علیه ایران، وزارت خزانه‌داری امریکایی‌ها است.

به گزارش نِی‌تک به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، حجت الاسلام عیسی برادری دیروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر تکاب، به هجدهم اردیبهشت سالروز بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج اشاره کرد و اظهار داشت: حمایت دولت از این بیماران و در اختیار قرار دادن امکانات درمانی کافی از جمله اقداماتی است که مسئولان به طور جد باید به آن توجه داشته باشند و در این بین انجمن‌ها و مردم نیز در حد توان از این افراد بیمار حمایت کنند.

وی با اشاره به ایام نیمه شعبان و نامگذاری این روز باشکوه به نام سربازان گمنام امام زمان (عج)، افزود: اگر این نیروهای توانمند نمی‌بودند، امنیت کشور خدشه‌دارو دچار تزلزل می‌شد.

امام جمعه تکاب ادامه داد: برخی در سایه همین امنیت به شهرت و مقام و منسب رسیدند اما برخلاف جریانات حامی کشور در حرکتند، به گونه‌ای که متاسفانه به واسطه همین نام و شهرت به دست آمده از طریق فضای مجازی هرگونه مسائل کوچک سیاسی را بزرگنمایی کرده و دانسته یا ندانسته به نفع بدخواهان ملت و نظام، گام برمی‌دارند.

حجت الاسلام برادری همچنین با گرامی‌داشت هفته عقیدتی سیاسی، خاطر نشان کرد: اگر مسائل عقیدتی و سیاسی به نحو مطلوب بیان نمی‌شد اکنون نیروهای حزب‌اللهی کشور بسیار ضعیف  ظاهر می‌شدند و باید گفت که ایجاد اعتقاد راسخ به دین مبین اسلام و فرامین آن در کنار پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از مهمترین و باارزش‌ترین دستاوردهای ارگان‌های عقیدتی سیاسی کشور است.

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری از نمایشگاه صنایع دستی کارگران و همچنین دیدار جمعی از کارگران کشور با ایشان، افزود: رهبر انقلاب در این دیدارها به توانمندی کارگران کشور افتخار کرد و فرمودند که باید دست کارگر ایرانی را بوسید.

امام جمعه تکاب همچنین گفت: با توجه به شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی رسالت بسیار بزرگ و مهمی را در قبال کارگران کشور بر عهده دارد.

حجت الاسلام برادری به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: ایشان، اتاق جنگ استکبار با نظام اسلامی را وزارت خزانه‌داری آمریکایی‌ها دانستند و بر لزوم حمایت از کارگر و تولید داخلی به نظور مقابله با ترفند‌ها و اهداف شوم دشمنان نظام تاکید کردند.

امام جمعه تکاب به سفر پرخیر و برکت حجت الاسلام قریشی به تکاب اشاره کرد و گفت: امیدواریم ایشان، خواسته‌ها و کمبودهای شهرستان تکاب را به گوش مسئولان استانی برساند تا بلکه مشکلات این شهرستان از طریق ایشان حل و فصل شود.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


پر بیننده ترین مطالب اخیر
♦ فرماندار تکاب بر احیا ورونق بازار فرش دستباف تاکید کرد.  (43 بار)
♦ مساحت دریاچه ارومیه بیش از 494 کیلومترمربع افزایش یافت.  (40 بار)
♦ دیدار با جانبازان و خانواده های شاهد شهرستان تکاب  (39 بار)
♦ گرامیداشت یاد و خاطره شهدا معلم در تکاب برگزار شد.  (39 بار)
♦ مزار شهدای تکاب توسط دانش‌آموزان غبارروبی شد.  (35 بار)
♦ برف بسیاری از روستاهای تکاب را سفید پوش کرد.  (31 بار)
♦ برگزاری اردوی یک روزه فرهنگی- تفریحی جانبازان شهرستان تکاب  (31 بار)
♦ سقوط یک دستگاه خودرو در 40 کیلومتری گردنه مایین بلاغ  (29 بار)
♦ مسئولین سپاه تکاب با رئیس آموزش و پرورش تکاب دیدار کردند.  (29 بار)
♦ مراسم تکریم و معارفه مسئول درمانگاه مهر شفاء بسیجیان تکاب برگزار شد.  (28 بار)
♦ اجرای طرح هادی در ۲۷ روستای شهرستان تکاب  (27 بار)
♦ زندگی نامه شهید منصور باغبانپور  (27 بار)
♦ فرماندار تکاب در مراسم گرامیداشت روز کارگر: توسعه کشور با حمایت از کالای ایرانی محقق می شود.  (27 بار)
♦ وزارت خزانه‌داری آمریکا اتاق جنگ استکبار علیه ملت ایران است.  (26 بار)
♦ کوهنوردان گرفتار کولاک در کوه بلقیس تکاب نجات یافتند.  (25 بار)

Copyright & Supported by rayatak
2012-2017