تکواندو کاران دختر شهرستان تکاب در مسابقات استانی خوش درخشیدند. صعود کوهنوردان تکابی به قله 3000 متری چال داغی. 10 روستای تکاب تا پایان امسال گازرسانی می شود. 23 میلیارد ریال وام اشتغال مددجویی در تکاب پرداخت شد. کارگاه آموزشی توسعه کسب و کار محلی در تکاب برگزار شد.
امروز 25 آذر ماه 1397   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


وزارت خزانه‌داری آمریکا اتاق جنگ استکبار علیه ملت ایران است.

امام جمعه تکاب گفت: حمایت از تولید داخل و کارگر ایرانی مقابله با شیطنت‌ها و اقدامات سخیف امریکایی‌ها بوده و اتاق جنگ استکبار جهانی علیه ایران، وزارت خزانه‌داری امریکایی‌ها است.

به گزارش نِی‌تک به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، حجت الاسلام عیسی برادری دیروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر تکاب، به هجدهم اردیبهشت سالروز بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج اشاره کرد و اظهار داشت: حمایت دولت از این بیماران و در اختیار قرار دادن امکانات درمانی کافی از جمله اقداماتی است که مسئولان به طور جد باید به آن توجه داشته باشند و در این بین انجمن‌ها و مردم نیز در حد توان از این افراد بیمار حمایت کنند.

وی با اشاره به ایام نیمه شعبان و نامگذاری این روز باشکوه به نام سربازان گمنام امام زمان (عج)، افزود: اگر این نیروهای توانمند نمی‌بودند، امنیت کشور خدشه‌دارو دچار تزلزل می‌شد.

امام جمعه تکاب ادامه داد: برخی در سایه همین امنیت به شهرت و مقام و منسب رسیدند اما برخلاف جریانات حامی کشور در حرکتند، به گونه‌ای که متاسفانه به واسطه همین نام و شهرت به دست آمده از طریق فضای مجازی هرگونه مسائل کوچک سیاسی را بزرگنمایی کرده و دانسته یا ندانسته به نفع بدخواهان ملت و نظام، گام برمی‌دارند.

حجت الاسلام برادری همچنین با گرامی‌داشت هفته عقیدتی سیاسی، خاطر نشان کرد: اگر مسائل عقیدتی و سیاسی به نحو مطلوب بیان نمی‌شد اکنون نیروهای حزب‌اللهی کشور بسیار ضعیف  ظاهر می‌شدند و باید گفت که ایجاد اعتقاد راسخ به دین مبین اسلام و فرامین آن در کنار پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از مهمترین و باارزش‌ترین دستاوردهای ارگان‌های عقیدتی سیاسی کشور است.

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری از نمایشگاه صنایع دستی کارگران و همچنین دیدار جمعی از کارگران کشور با ایشان، افزود: رهبر انقلاب در این دیدارها به توانمندی کارگران کشور افتخار کرد و فرمودند که باید دست کارگر ایرانی را بوسید.

امام جمعه تکاب همچنین گفت: با توجه به شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی رسالت بسیار بزرگ و مهمی را در قبال کارگران کشور بر عهده دارد.

حجت الاسلام برادری به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: ایشان، اتاق جنگ استکبار با نظام اسلامی را وزارت خزانه‌داری آمریکایی‌ها دانستند و بر لزوم حمایت از کارگر و تولید داخلی به نظور مقابله با ترفند‌ها و اهداف شوم دشمنان نظام تاکید کردند.

امام جمعه تکاب به سفر پرخیر و برکت حجت الاسلام قریشی به تکاب اشاره کرد و گفت: امیدواریم ایشان، خواسته‌ها و کمبودهای شهرستان تکاب را به گوش مسئولان استانی برساند تا بلکه مشکلات این شهرستان از طریق ایشان حل و فصل شود.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


پر بیننده ترین مطالب اخیر
♦ سانحه رانندگی در محور شاهین دژ- تکاب جان 6 نفر را گرفت.  (49 بار)
♦ 15 برنامه متنوع همزمان با هفته کتاب در تکاب برگزار می شود.  (44 بار)
♦ ترویج کتابخوانی فضای گفت و گو در جامعه را تقویت می کند.  (41 بار)
♦ کبوتر بازیگوش در تکاب حادثه ساز شد.  (40 بار)
♦ نخبگان مناطق با ارایه راهکار دولت را یاری کنند.  (39 بار)
♦ علت سانحه مرگبار رانندگی در محور شاهین دژ- تکاب مشخص شد.  (39 بار)
♦ سانحه رانندگی در محور شاهین دژ- تکاب جان 6 نفر را گرفت.  (37 بار)
♦ برگزاری جشن ازدواج پیامبر(ص) و حضرت خدیجه(س) در تکاب.  (36 بار)
♦ 30 درصد ذخیره طلای کشور در تکاب است.  (35 بار)
♦ سیره رسول اکرم (ص) فصل الخطاب امت اسلام در تحکیم اتحاد است.  (33 بار)
♦ معوقه های فرهنگیان تا سه هفته آینده پرداخت می شود.  (33 بار)
♦ معلمان تکاب مشکلات خود را با وزیر در میان گذاشتند.  (32 بار)
♦ 6 موقوفه جدید در تکاب ثبت شد.  (29 بار)
♦ 120 برنامه مختلف همزمان با هفته بسیج در تکاب برگزار می شود.  (27 بار)
♦ تردد در گردنه مایین بلاغ تکاب بدون زنجیرچرخ امکان پذیر نیست.  (26 بار)

Copyright & Supported by rayatak
2012-2017