فرماندار تکاب از مادر و همسر 2 شهید عیادت کرد. 700 تن شن و نمک برای برف روبی جاده های تکاب ذخیره شد. خیران تکابی زمین مورد نیاز احداث سالن ورزشی را تامین کردند. سرپرست جدید شهرداری تکاب انتخاب شد. انفجار سیلندر گاز در تکاب 2 نفر را روانه بیمارستان کرد.
امروز 24 آبان ماه 1397   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


مسئولین سپاه تکاب با رئیس آموزش و پرورش تکاب دیدار کردند.

به مناسبت هفته ی عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و هفته ی معلم ، فرمانده سپاه تکاب و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه تکاب به همراه مسئولین و کارکنان سپاه تکاب با رئیس آموزش و پرورش شهرستان تکاب دیدار نمودند .

به گزارش نِی‌تک به نقل از خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، در این دیدار فرمانده سپاه تکاب با بیان اینکه همه ما برای آبادانی و توسعه ایران عزیز تلاش می‌کنیم، گفت: امروز این مهم در حال انجام است و امیدوارم بتوانیم دین خود را در برابر شهدا که فرصت خدمت را برای ما فراهم کرده‌اند ادا کنیم.

سرهنگ زینال نژاد افزود: امروز افتخار داریم که در هیچ نقطه از استان، هیچ فرد لازم‌التعلیمی محروم از آموزش نیست و این موفقیت در سایه تلاش فرهنگیان عزیز به دست آمده است.

در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه تکاب گفت : شهيد مطهري  خدمات بسيار ارزنده اي به اسلام ارائه نمود ، كه به تعبير حضرت امام (ره)  پاره تن اسلام بود .

حجت الاسلام سید صادقی افزود: انسان، امانت الهی است و امروز این امانت، در اختیار معلمان عزیز است و معلمی، جایگاه تربیت امانت‌های الهی است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان تکاب نیز ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته ی عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و هفته معلم اظهار داشت : هیچ جامعه‌ای به سوی سعادت و پیشرفت نمی‌رود مگر اینکه انسان‌هایی خوب و ارزشمند تربیت شوند و برای ساختن جامعه‌ای زیبا، باید اندیشه‌های زیبا را در ذهن انسان‌ها پرورش داد.

آقای علی پناه در ادامه افزود : معلمان جایگاه رفیعی دارند و قدردانی از این جایگاه، استفاده بهتر و بهره‌مندی شایسته از آن است.

وی در خاتمه از پشتیبانی سپاه و بسیج دانش آموزی از آموزش و پرورش در راستای پیشبرد برنامه ها و اهداف کلان نظام اسلامی تقدیر و تشکر نمودند .


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


پر بیننده ترین مطالب اخیر
♦ 45 راس دام در تکاب تلف شدند.  (50 بار)
♦ سه شکارچی متخلف در تکاب دستگیر شدند.  (44 بار)
♦ بیش از 60 هزار نفر در تکاب تحت پوشش بیمه سلامت هستند.  (40 بار)
♦ سپاه تکاب از نحوه برگزاری همایش هیات های ورزشی انتقاد کرد.  (36 بار)
♦ 2 طرح محرومیت زدایی سپاه در تکاب به بهره برداری رسید.  (35 بار)
♦ یک کشته در تصادف محور تکاب  (35 بار)
♦ کارگاه 10 نفره در تکاب 360 تن دستمال کاغذی تولید می کند.  (33 بار)
♦ چهار طرح بزرگ بهداشتی درمانی در تکاب اجرایی شده است.  (33 بار)
♦ نمایشگاه آثار خوشنویسی ترنم قلم در تکاب گشایش یافت.  (33 بار)
♦ خانه های ورزش در روستاهای تکاب افزایش می یابد.  (31 بار)
♦ آبرسانی به مسکن مهر تکاب نیازمند 25 میلیارد ریال اعتبار است.  (31 بار)
♦ سرعت باد در تکاب به 72 کیلومتر بر ساعت رسید.  (30 بار)
♦ بهسازی محور تکاب - دندی با 30 درصد پیشرفت در حال اجراست.  (29 بار)
♦ راه دسترسی 3 روستای دورافتاده تکاب بازسازی شد.  (29 بار)
♦ بخش اعصاب و روان بیمارستان تکاب راه اندازی شد.  (28 بار)

Copyright & Supported by rayatak
2012-2017