استاندار آذربایجان غربی با خانواده شهید عباس الطافی دیدار کرد. استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد. معاون سیاسی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد. 3200 مترمربع فرش دستباف از تکاب صادر شد. 250 مسافر گرفتار در کولاک گردنه مایین بلاغ تکاب نجات یافتند.
امروز 5 اردیبهشت ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


مربی تکابی مدرک مربیگری سطح یک فوتسال آسیا را دریافت کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان تکاب گفت: 'مهدی واعظ' مربی تیم فوتسال بزرگسالان قایقران این شهرستان موفق به دریافت مدرک مربیگری سطح یک آسیا شد.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، رضا طلایی روز پنجشنبه در گفتگویی افزود: این مربی فوتسال، مدرک مربیگری سطح یک را پس از گذراندن دوره های مختلف آموزشی و قبولی در آزمون های مرتبط از کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC ) دریافت کرد.
وی بیان کرد: این مربی اهل تکاب سابقه 10 سال مربیگری فوتبال و فوتسال را دارد و به همراه تیم فوتسال بزرگسالان قایقران این شهرستان در لیگ دسته 2 کشور حضور یافته است.
وی ادامه داد: این مربی همچنین در فصل 96-1395 به همراه تیم فوتسال قایقران تکاب توانست به مقام قهرمانی لیگ برتر آذربایجان غربی دست پیدا کند.
رییس اداره ورزش و جوانان تکاب اضافه کرد: مهدی واعظ در فصل جدید با قراردادی یک ساله هدایت تیم قوتسال بزرگسالان پویازرکان آقدره تکاب را برعهده گرفته است.
طلایی با بیان اینکه هم اینک 2 مدرسه فوتبال با بیش از 300 نوآموز در تکاب فعالیت می کند، افزود: 'فائزه مدنی' از بانوان فوتسالیست این شهرستان نیز هم اکنون در تیم ملی فوتسال بانوان عضویت دارد.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017