استاندار آذربایجان غربی با خانواده شهید عباس الطافی دیدار کرد. استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد. معاون سیاسی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد. 3200 مترمربع فرش دستباف از تکاب صادر شد. 250 مسافر گرفتار در کولاک گردنه مایین بلاغ تکاب نجات یافتند.
امروز 5 اردیبهشت ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


مسابقات فوتسال قهرمانی بسیج در تکاب برگزار شد.

در این دوره از رقابت ها ۸ تیم از تیم های فوتسال روستاهاتی تابع بخش تخت سلیمان در رده سنی جوانان و به مدت یک هفته در روستای تخت سلیمان با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش نِی‌تک به نقل از اروم نیوز، مسابقات در این دوره از رقابت ها ۸ تیم از تیم های فوتسال روستاهای تابع بخش تخت سلیمان در  رده سنی جوانان و به مدت یک هفته در روستای تخت سلیمان با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها که با انجام چندین بازی پایان یافت، تیم  فوتسال  پایگاه بسیج احمد آباد علیا عنوان قهرمانی  را کسب کرد و هم چنین تیم فوتسال پایگاه بسیج قینرجه مقام دوم به خود اختصاص داد و تیم فوتسال احمد آباد سفلی نیز مقام سوم  را تصاحب کرد.

در پایان از سوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب در این دوره از رقابت ها ، به تیم های برتر این دوره از مسابقات فوتسال ، حکم و جام قهرمانی و همچنین به نفرات تیم های برتر نیز لوح و مدال قهرمانی اهداء شد.

 

 


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017