استاندار آذربایجان غربی با خانواده شهید عباس الطافی دیدار کرد. استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد. معاون سیاسی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد. 3200 مترمربع فرش دستباف از تکاب صادر شد. 250 مسافر گرفتار در کولاک گردنه مایین بلاغ تکاب نجات یافتند.
امروز 5 اردیبهشت ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


23 میلیارد ریال تسهیلات خرید ادوات کشاورزی در تکاب پرداخت شد.

مدیر جهاد کشاورزی تکاب گفت: از ابتدای امسال تاکنون 23 میلیارد ریال تسهیلات بانکی خرید و نوسازی ماشین آلات و ادوات کشاورزی به بهره برداران این بخش در این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، رضا افشاری نژاد روز سه شنبه در گفتگویی افزود: این تسهیلات از محل منابع داخلی مدیریت جهاد کشاورزی و اعتبارات ستاد احیا دریاچه ارومیه به 180 نفر از بهره برداران بخش کشاورزی تکاب اعطا شده است.
وی ادامه داد: با پرداخت این تسهیلات، یک دستگاه کمباین، 48 دستگاه تراکتور و 127 دستگاه انواع ادوات و ماشین آلات کشاورزی خریداری و در بخش مکانیزاسیون کشاورزی تکاب مورد استفاده قرار گرفته است.
افشاری نژاد با بیان اینکه توسعه بخش مکانیزاسیون کشاورزی در تکاب در چند سال گذشته رونق گرفته، اضافه کرد: در حال حاضر فعالیت های مختلف بخش کشاورزی تکاب با 33 دستگاه کمباین، یکهزار و 386 دستگاه تراکتور و 6 هزار دستگاه انواع ادوات کشاورزی انجام می شود.
مدیر جهاد کشاورزی تکاب با بیان اینکه سال گذشته نیز 16 میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه بخش مکانیزاسیون کشاورزی در تکاب پرداخت شده است، بیان کرد: میزان تسهیلات پرداخت شده به کشاورزان تکابی برای خرید تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد افزایش یافته است.
افشاری نژاد گفت: با توجه به اینکه تسهیلات مربوط به مکانیزاسیون بخش کشاورزی در سال جاری در تکاب جذب و پرداخت شده اما پیش بینی می شود تا پایان امسال سه میلیارد ریال دیگر نیز در اختیار بهره برداران این بخش قرار گیرد.
وی افزود: نوسازی و توسعه بخش مکانیزاسیون کشاورزی در تکاب موجب افزایش بهره وری و کاهش هزینه های تولید و دسترسی آسان بهره برداران به ماشین آلات و ادوات جدید کشاورزی شده است.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017