۶۰ برنامه متنوع فرهنگی و ورزشی در تکاب برگزار می‌شود. مسافران محور تکاب - سقز با تلاش راهداران از سرمازدگی نجات یافتند. دوره های آموزش صنایع دستی برای بانوان تکاب آغاز شد. محور تکاب - ایرانخواه به علت کولاک مسدود است. مدارس شهرستان تکاب فردا نیز تعطیل شد.
امروز 26 دی ماه 1397   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


2 سالن ورزشی سال 98 در تکاب احداث می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان تکاب گفت: عملیات احداث 2 باب سالن ورزشی با 13 میلیارد ریال اعتبار از ابتدای سال 1398 در این شهرستان آغاز می شود.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، رضا طلایی روز سه شنبه در گفتگویی افزود: این 2 طرح عمرانی در حوزه ورزش شامل سالن ورزشی چند منظوره و سالن ورزشی و اقامتی سقف کوتاه بوده که اعتبارات احداث آنها تامین شده است.
وی با بیان اینکه توسعه فضاهای سالنی از مهمترین نیازهای ورزشکاران تکاب است، بیان کرد: با اجرای این طرح ها تعداد سالن های ورزشی تکاب به هفت باب خواهد رسید.
وی ادامه داد: سالن ورزشی چند منظوره این شهر در محله شریف آباد تکاب واقع شده و از مهمترین مطالبات جوانان تکابی است که در زمینی به مساحت چهار هزار و 500 مترمربع ساخته خواهد شد.
وی بیان کرد: همچنین با توجه به میزبانی تکاب در مسابقات استانی و نیاز به فضای اقامتی و خوابگاه برای ورزشکاران احداث سالن سقف کوتاه ورزشی این شهر نیز مورد موافقت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی قرار گرفته است که با پیگیری های نماینده مجلس و فرماندار اعتبار آن به میزان سه میلیارد رالل تامین شده است.
طلایی در مورد توسعه اماکن و میادین ورزشی در سایر نقاط این شهرستان نیز گفت: نمایندگی اداره ورزش و جوانان در بخش تخت سلیمان این شهرستان راه اندازی شده است و سه باب خانه ورزش نیز در روستاهای تکاب فعالیت می کند.
وی بیان کرد: در چند ماه آینده خانه کشتی شهر تکاب و سالن های کشتی و بدن سازی نیز در روستای احمدآباد سفلی از توابع بخش تخت سلیمان تاسیس و راه اندازی خواهد شد.
وی افزود: علاوه بر این، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برای توسعه، تجهیز و رفع نواقص و کمبودهای سالن های ورزشی تکاب هزینه شده است.
رییس اداره ورزش و جوانان تکاب با اشاره به موفقیت های ورزشکاران این شهرستان در رقابت های ملی و جهانی نیز گفت: این شهرستان سال گذشته در زمینه کسب عناوین قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی مقام نخست را در میان 17 شهرستان آذربایجان غربی به خود اختصاص داد.
طلایی افزود: 10 نفر از ورزشکاران تکابی هم اینک در رشته های مختلف ورزشی از جمله فوتبال و فوتسال بانوان، کاراته و ورزش های بومی و محلی عضو تیم های ملی هستند و ملی پوشان این شهرستان امسال به هشت رقابت بین المللی و برون مرزی اعزام شده اند.
وی بیان کرد: سال گذشته هشت هیات ورزشی راکد در تکاب فعالیت خود را از سرگرفتند و اکنون ورزشکاران این شهرستان در بیشتر رشته های ورزشی فعالیت و در رقابت های منطقه ای و ملی شرکت می کنند.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


پر بیننده ترین مطالب اخیر
♦ کوهنوردان تکابی باوجود کولاک شدید به قله بلقیس صعود کردند.  (34 بار)
♦ بارش شدید برف مدارس تکاب را به تعطیلی کشاند.  (31 بار)
♦ رزمایش «امداد روستایی زلزله» در تکاب اجرا شد.  (30 بار)
♦ امام جمعه ای که در روستاها پای درد دل مردم می نشیند.  (29 بار)
♦ مایه کوبی بیش از ۱۱هزار نوبت رأس گاو و گوساله بر علیه بیماری تب برفکی  (26 بار)
♦ مادر باردار تکابی از میان برف و کولاک نجات یافت.  (25 بار)
♦ تکاب با 11 درجه زیر صفر سردترین شهر آذربایجان غربی بود.  (25 بار)
♦ راه دسترسی 4 روستای دورافتاده تکاب بازگشایی شد.  (25 بار)
♦ نمایشگاه صنایع دستی بانوان سوادآموز در تکاب گشایش یافت.  (24 بار)
♦ امکان استفاده از اورژانس هوایی در تکاب فراهم شد.  (23 بار)
♦ خیّر تکابی آب بهای 12 خانواده نیازمند روستایی را پرداخت کرد.  (22 بار)
♦ تکاب زیرپوشش خدمات اورژانس هوایی زنجان قرار گرفت.  (22 بار)
♦ جشن یلدا در تکاب برگزار شد.  (21 بار)
♦ واحدهای صنفی متخلف در تکاب 314 میلیون ریال جریمه شدند.  (21 بار)
♦ محفل شبی با قرآن در تکاب برگزار شد.  (21 بار)

Copyright & Supported by rayatak
2012-2017