پیرمرد تکابی هنگام صعود به قله «ایوب انصار» جان باخت. قوه‌قضائیه با تخلفات موجود در معدن زره‌شوران تکاب برخورد کند. راه دسترسی روستای گردشگری «قینرجه» تکاب ساماندهی می شود. تکاب در شبانه روز گذشته خنک ترین شهر آذربایجان غربی بود. خیّران مدرسه ساز ۲۱۵ کلاس درس در تکاب احداث کردند.
امروز 6 تیر ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


2 سالن ورزشی سال 98 در تکاب احداث می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان تکاب گفت: عملیات احداث 2 باب سالن ورزشی با 13 میلیارد ریال اعتبار از ابتدای سال 1398 در این شهرستان آغاز می شود.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، رضا طلایی روز سه شنبه در گفتگویی افزود: این 2 طرح عمرانی در حوزه ورزش شامل سالن ورزشی چند منظوره و سالن ورزشی و اقامتی سقف کوتاه بوده که اعتبارات احداث آنها تامین شده است.
وی با بیان اینکه توسعه فضاهای سالنی از مهمترین نیازهای ورزشکاران تکاب است، بیان کرد: با اجرای این طرح ها تعداد سالن های ورزشی تکاب به هفت باب خواهد رسید.
وی ادامه داد: سالن ورزشی چند منظوره این شهر در محله شریف آباد تکاب واقع شده و از مهمترین مطالبات جوانان تکابی است که در زمینی به مساحت چهار هزار و 500 مترمربع ساخته خواهد شد.
وی بیان کرد: همچنین با توجه به میزبانی تکاب در مسابقات استانی و نیاز به فضای اقامتی و خوابگاه برای ورزشکاران احداث سالن سقف کوتاه ورزشی این شهر نیز مورد موافقت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی قرار گرفته است که با پیگیری های نماینده مجلس و فرماندار اعتبار آن به میزان سه میلیارد رالل تامین شده است.
طلایی در مورد توسعه اماکن و میادین ورزشی در سایر نقاط این شهرستان نیز گفت: نمایندگی اداره ورزش و جوانان در بخش تخت سلیمان این شهرستان راه اندازی شده است و سه باب خانه ورزش نیز در روستاهای تکاب فعالیت می کند.
وی بیان کرد: در چند ماه آینده خانه کشتی شهر تکاب و سالن های کشتی و بدن سازی نیز در روستای احمدآباد سفلی از توابع بخش تخت سلیمان تاسیس و راه اندازی خواهد شد.
وی افزود: علاوه بر این، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برای توسعه، تجهیز و رفع نواقص و کمبودهای سالن های ورزشی تکاب هزینه شده است.
رییس اداره ورزش و جوانان تکاب با اشاره به موفقیت های ورزشکاران این شهرستان در رقابت های ملی و جهانی نیز گفت: این شهرستان سال گذشته در زمینه کسب عناوین قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی مقام نخست را در میان 17 شهرستان آذربایجان غربی به خود اختصاص داد.
طلایی افزود: 10 نفر از ورزشکاران تکابی هم اینک در رشته های مختلف ورزشی از جمله فوتبال و فوتسال بانوان، کاراته و ورزش های بومی و محلی عضو تیم های ملی هستند و ملی پوشان این شهرستان امسال به هشت رقابت بین المللی و برون مرزی اعزام شده اند.
وی بیان کرد: سال گذشته هشت هیات ورزشی راکد در تکاب فعالیت خود را از سرگرفتند و اکنون ورزشکاران این شهرستان در بیشتر رشته های ورزشی فعالیت و در رقابت های منطقه ای و ملی شرکت می کنند.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


مهمترین مطالب و اخبار استان
» جاذبه های تاریخی آذربایجان غربی به تیم های خارجی لیگ ملت ها معرفی می شود.  (26 بار)
» جلب مشارکت عمومی در احیا دریاچه ارومیه فقط ۵ درصد پیشرفت دارد.  (175 بار)
» حجت الاسلام حسنی، امام جمعه سابق ارومیه، دعوت حق را لبیک گفت.  (254 بار)
» قوانین مربوط به اختیارات شوراها نیاز به بازنگری دارد.  (252 بار)
» کاهش روزانه وسعت "دریاچه ارومیه" و ادعای "خوب بودن حال" این دریاچه از سوی مسئولان!  (240 بار)
» سیب و چغندرقند؛ مانع بزرگ احیای دریاچه ارومیه  (222 بار)
» 249 میلیون مترمکعب آب به دریاچه ارومیه وارد شد.  (200 بار)
» حضور 9 گروه نمایشی در جشنواره چهل فانوس آذربایجان غربی  (182 بار)
» چرا فرش دستباف آذربایجان غربی شهره جهان است؟  (962 بار)
» وروردی و خروجی شهرهای استان باید ساماندهی شود.  (229 بار)
» مسابقات شطرنج قهرمانی آذربایجان غربی در ارومیه پایان یافت.  (292 بار)
» انسداد راه ارتباطی ۳۶۰ روستا /7 نفر کشته شده اند.  (282 بار)

Copyright & Supported by rayatak
2012-2017