استاندار آذربایجان غربی با خانواده شهید عباس الطافی دیدار کرد. استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد. معاون سیاسی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد. 3200 مترمربع فرش دستباف از تکاب صادر شد. 250 مسافر گرفتار در کولاک گردنه مایین بلاغ تکاب نجات یافتند.
امروز 5 اردیبهشت ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


همایش خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان تکاب به مناسبت ایام الله دهه فجر

سعید محمدی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران تکاب: این همایش با حضور اقشار مختلف و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در سالن فرمانداری برگزار شد.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایثار، اسکندر فتاحی فرزند شهید فتاحی به نمایندگی از جامعه ایثارگران و بنیاد شهید ضمن خیر مقدم به حاضران در مراسم ایام الله دهه فجر گفت : شهدا و ایثارگران جان و خون خود را پای انقلاب گذاشتند تا نهال نوپای انقلاب اسلامی تنومند و استوار به حیات خود ادامه دهد و امروزه وظیفه ما حفاظت و حراست از این درخت تنومند است.  در ادامه مهندس علی مکرمی فرماندار این شهرستان ضمن تبریک دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت :  انسجام و همدلی اقشار مختلف از دستاوردهای بزرگ انقلاب و ثمره خون پاک شهیدان است و امروز همه باید از این دستاورد ارزشمند و ماندگار محافظت کنیم. وی در ادامه افزود: اقتدار نظام مرهون جانفشانی و ایثار و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران و خانواده های صبور آنان است که باید قدردان زحمات این عزیزان بود. در پایان آقای یحیی صادقی جانباز گرانقدر 70% شهرستان به بیان خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی خود و همرزمانش پرداخت.  درپایان این مراسم برنامه های متنوعی دیگری ازهمچون شعرخوانی ، اجرای سرود و پخش کلیپ عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران تکاب در سال 1397 و ... اجرا گردید.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017