استاندار آذربایجان غربی با خانواده شهید عباس الطافی دیدار کرد. استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد. معاون سیاسی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد. 3200 مترمربع فرش دستباف از تکاب صادر شد. 250 مسافر گرفتار در کولاک گردنه مایین بلاغ تکاب نجات یافتند.
امروز 5 اردیبهشت ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


همایش علمای شیعه و سنی در تکاب برگزار شد.

همایش علمای شیعه و سنی به مناسبت دهه فجر به همت سپاه تکاب در حسینیه سپاه شهرستان برگزار شد.

به گزارش نِی تک به نقل از اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین برادری صبح امروز در این همایش گفت: بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب ، باید فرهنگ شهادت و شهادت طلبی در کشور حاکم باشد نه فرهنگ افرادی ضد فرهنگ به اسم سلبریتی ها و این الگوی غلط سبب ایجاد مشکلات زیادی می شود و ما باید این مشکلات را با جاری ساختن فرهنگ های دینی همچون شهادت طلبی و ایثار در جامعه نمایان سازیم.

وی به حواشی به وجود آمده در جشنواره فیلم فجر اشاره کرد و افزود: مسئولین و ورزات خانه هایی که زمینه کارهای خلاف فرهنگ دینی  وانقلابی را فراهم می کنند، این نوع برنامه برای نظام و مردم متدین کشور ایران قابل قبول نیست و باید راهکار جدی برای مقابله بت تهاجمات ضد دینی و ضد فرهنگی صورت پذیرد.

برادری افزود: امروزه بسیاری از مشکلات کشور ریشه فرهنگی دارد و فرهنگ ساری و تربیت کودکان و نوجوانان بر مبنای دین،امروز از مهمترین وظیفه علما است و باید مساجد را در جهت تربیت نسل جدید انقلابی فراهم و آماده کنیم تا این نسل با فرهنگ مسجد و فرهنگ های دینی رشد کرده و وارد جامعه شود.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017