استاندار آذربایجان غربی با خانواده شهید عباس الطافی دیدار کرد. استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد. معاون سیاسی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد. 3200 مترمربع فرش دستباف از تکاب صادر شد. 250 مسافر گرفتار در کولاک گردنه مایین بلاغ تکاب نجات یافتند.
امروز 5 اردیبهشت ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


دانش آموزان تکابی ایستگاه نقاشی انقلاب برپا کردند.

جمعی از دانش آموزان و کودکان و نوجوانان هنرمند تکابی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایستگاه نقاشی در این شهرستان برپا کردند.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تکاب روز شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: در این ایستگاه نقاشی، بیش از 30 نفر از دانش آموزان کودک و نوجوان این شهرستان خلاقیت های خود را در قالب نقاشی با موضوع انقلاب اسلامی ارایه کردند.
کبری صفری افزود: در این ایستگاه نقاشی، دانش آموزان وقایع انقلاب اسلامی از لحظه ورود حضرت امام خمینی (ره) تا پیروزی انقلاب اسلامی را با تکنیک های مختلف نقاشی به تصویر کشیدند.
وی بیان کرد: آثار نقاشی دانش آموزان بر روی پارچه ای به طول 40 متر حاوی تصاویری از 12 تا 22 بهمن سال 1357 و نقش هایی از امام خمینی (ره) و یاران و شهدای انقلاب اسلامی و لحظات ماندگار دهه فجر خلق شده است.
مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تکاب ادامه داد: در ایستگاه نقاشی همچنین تصاویری از مبارزات ملت ایران علیه رژیم منحوس پهلوی و چهره مبارک شهدای والامقام تکاب به تصویر کشیده شده است.
صفری اظهار داشت: این ایستگاه نقاشی به مدت چهار ساعت دایر بود و دانش آموزان هنرمند پس از تکمیل آثار خود آن را در نمایشگاهی به مدت یک هفته در معرض بازدید علاقمندان قرار می دهند.
وی گفت: بیش از 10 برنامه مختلف فرهنگی و هنری در ایام دهه فجر امسال با مشارکت کانون پرورشی کودکان و نوجوانان تکاب در این شهرستان در طول این ایام برگزار شد.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017