استاندار آذربایجان غربی با خانواده شهید عباس الطافی دیدار کرد. استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد. معاون سیاسی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد. 3200 مترمربع فرش دستباف از تکاب صادر شد. 250 مسافر گرفتار در کولاک گردنه مایین بلاغ تکاب نجات یافتند.
امروز 5 اردیبهشت ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


مسوولان تکاب 40 نهال به یاد چهل سالگی انقلاب اسلامی کاشتند.

فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسوولان تکاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در اقدامی نمادین 40 اصله نهال در محوطه بوستان ملت این شهرستان کاشتند.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، فرماندار تکاب در این آیین اظهار داشت: نهال انقلاب اسلامی با رهبری هوشمندانه امام خمینی (ره) و خون پاک شهیدان اکنون به شکوفایی و بالندگی رسیده است.
علی مکرمی افزود: انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید در طول 40 سال گذشته حراست و پاسداری شده و امروز همه ما باید بیش از همیشه از آن صیانت کنیم.
وی با بیان اینکه نهال انقلاب اسلامی همواره آماج حملات دشمنان و بدخواهان نظام بوده است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی از ابتدای شکل گیری خود مورد هجمه دشمنان و استکبار جهانی بوده و جنگ هشت ساله نیز در راستای ضربه زدن به نهال نوپای انقلاب اسلامی به ملت ایران تحمیل شد.
فرماندار تکاب ادامه داد: ملت ایران با حضور همیشگی خود در صحنه و جانفشانی در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی این نهال نوپا را به اقتدار و بالندگی رساندند.
مکرمی ادامه داد: امروز پس از چهل سال که انقلاب اسلامی در اوج اقتدار، عزت و عظمت خود قرار دارد، آحاد مردم و مسوولان وظیفه دارند در راستای تداوم راه امام و شهدا با صلابت بیشتر حرکت کنند.
وی اظهار داشت: تلاش برای توسعه کشور در زمینه های مختلف و ایستادگی بر آرمان های انقلاب اسلامی از اقداماتی است که می تواند نهال انقلاب را در مسیر رشد روزافزون و تعالی همراهی کند.
مکرمی گفت: جوانان، دانش آموزان و دانشجویان امروز در صف اول دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی قرار دارند و همواره باید روش و منش شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهند.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017