استاندار آذربایجان غربی با خانواده شهید عباس الطافی دیدار کرد. استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد. معاون سیاسی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد. 3200 مترمربع فرش دستباف از تکاب صادر شد. 250 مسافر گرفتار در کولاک گردنه مایین بلاغ تکاب نجات یافتند.
امروز 5 اردیبهشت ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


پیوند ملت ایران با انقلاب اسلامی ناگسستنی است.

امام جمعه تکاب با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: عشق و علاقه و پیوند عمیق ملت ایران با انقلاب اسلامی تا ابد ناگسستنی است.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، حجت الاسلام عیسی برادری روز دوشنبه در راهپیمایی پرشور مردم تکاب در 22 بهمن با بیان اینکه انقلاب اسلامی به ملت ایران عزت و اقتدار بخشیده است، اظهار داشت: علاقه مردم همیشه در صحنه به انقلاب هیچگاه خدشه دار نمی شود.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران با شعارهای ' الله اکبر' و ' لا اله الا لله ' اسلام و انقلاب اسلامی را در برابر رژیم ظالم شاهنشاهی به پیروزی رساندند، اظهار داشت: راهپیمایی عظیم و حماسی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر به دشمنان نظام ثابت کرد که ملت ایران با توسل به اهل بیت (ع) و با تکیه بر ولایت فقیه همچنان پشتیبان انقلاب و نظام و رهبری هستند.
وی با اشاره به اینکه امنیت پایدار کشور بزرگترین رهاورد و شاهکار انقلاب اسلامی است، ادامه داد: علاوه بر پیشرفت های علمی و نظامی، امروز وجود اتحاد و انسجام میان اقوام و مذاهب و آحاد محتلف مردم از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می رود.
امام جمعه تکاب اضافه کرد: این اجتماع میلیونی ملت ایران در دفاع از نظام جمهوری اسلامی به دنیا نشان داد که تحریم های ظالمانه اقتصادی و مشکلات موجود کشور در اراده راسخ ملت ایران در پشتیبانی از آرمان های انقلاب اسلامی هیچ خللی وارد نکرده است.
وی با بیان اینکه ملت ایران قدردان و مرید انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: مردم ایران با شرف و عزت والای خود هیچگاه از انقلاب اسلامی جدا نخواهند شد و همواره پشتیبان راه امام و شهدا و ولایت فقیه خواهند ماند.
حجت الاسلام برادری بیان کرد: اقشار مختلف مردم و همه اقوام و مذاهب امروز با حضور حماسی و بی نظیر خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن یک صدا و در کنار هم در مسیر نورانی ترسیم شده توسط امام خمینی (ره) حرکت و در مقابل توطئه های دشمنان مستحکم تر از همیشه ایستادگی کرده اند.
امام جمعه تکاب همچنین از حضور حماسی و پرشور آحاد مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان و بازاریان این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017