پل تاریخی ساروق تکاب آذربایجان‌غربی دیروز فرو ریخت. کوهنوردان روزه دار تکابی به قله «ایوب انصار» صعود کردند. تامین زیرساخت های مورد نیاز شهر جدید تخت سلیمان وضعیت محور تخت سلیمان - دندی مناسب نیست جشنواره خوشنویسی در تکاب
امروز 6 خرداد ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


خیّران تکابی به هشت نوعروس نیازمند جهیزیه اهدا کردند.

خیّران نیکوکار تکابی در آستانه سال جدید به هشت نوعروس نیازمند این شهرستان با برگزاری مراسم ویژه ای جهیزیه اهدا کردند.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، امام جمعه تکاب روز دوشنبه در این آیین اظهار داشت: جذب کمک های مردمی توسط موسسات خیریه اقدامی نیک و ارزشمند به شمار می رود که در چند سال گذشته در این شهرستان افزایش یافته است.
حجت الاسلام عیسی برادری افزود: اقدام شایسته خیّران نیکوکار در تکاب موحب خوشحالی خانواده های نیازمند در آستانه عید نوروز شده است و امیدواریم این روند تداوم یابد.
وی با بیان اینکه موسسات خیریه با حفظ کرامت انسانی نقش موثری در رسیدگی به وضع معیشتی نیازمندان ایفا می کنند، اظهار داشت: روحیه نیکوکاری و خیرخواهی در جامعه و کمک به نیازمندان باید با مشارکت موسسات خیریه در میان اقشار مختلف مردم ترویج شود.
فرماندار تکاب نیز در این مراسم گفت: خیّران نیکوکار با اهدای جهیزیه نه تنها موجب خوشحالی زوج های نیازمند می شوند بلکه مروج ارزش های ناب اخلاقی و انسانی در جامعه هستند.
علی مکرمی با اشاره به گسترش سنت حسنه کمک به نیازمندان در این شهرستان در سال های اخیر افزود: مردم خیّر و نیکوکار تکاب از پیشگامان کار خیر و رسیدگی به وضع معیشتی نیازمندان هستند.
وی بیان کرد: دستگاه های اجرایی مرتبط از جمله کمیته امداد و بهزیستی زمینه گسترش فعالیت و مشارکت موسسات خیّریه مردم نهاد را فراهم کنند.
در این مراسم هشت فقره جهیزیه به ارزش 200 میلیون ریال شامل کالاهای اساسی با مشارکت موسسه خیریه «آبشار عاطفه ها» به هشت نوعروس نیازمند در تکاب اهدا شد.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017