پل تاریخی ساروق تکاب آذربایجان‌غربی دیروز فرو ریخت. کوهنوردان روزه دار تکابی به قله «ایوب انصار» صعود کردند. تامین زیرساخت های مورد نیاز شهر جدید تخت سلیمان وضعیت محور تخت سلیمان - دندی مناسب نیست جشنواره خوشنویسی در تکاب
امروز 6 خرداد ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


نمایشگاه تازه های کتاب در تکاب گشایش یافت.

نمایشگاه تازه های کتاب با بیش از یکهزار جلد کتاب در زمینه های مختلف علمی، مذهبی، ادبیات، سرگرمی و آموزشی به مناسبت عید نوروز در مجتمع فرهنگی و هنری تکاب گشایش یافت.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تکاب روز سه شنبه در حاشه آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه همچنین کتاب های نفیس و مصور دیوان شاعران از جمله مثنوی مولوی، دیوان حافظ، گلستان و بوستان سعدی و شاهنامه فردوسی و کتب شاعران معاصر عرضه شده است.
محمود نجفی اظهار داشت: رمان های مطرح از نویسندگان بزرگ ایرانی و خارجی و آثار ارزنده حوزه کودک و نوجوان از دیگر کتاب های ارایه شده برای علاقه مندان در این نمایشگاه است.
نجفی افزود: با توجه به فرارسیدن عید نوروز و به منظور حمایت از فرهنگ کتابخوانی، آثار ارایه شده در این نمایشگاه با 50 درصد تخفیف قیمت روی جلد به علاقه مندان عرضه می شود.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت یک هفته دایر خواهد بود، افزود: پیش از پایان سال، دانش آموزان مدارس نیز از این نمایشگاه بازدید و نسبت به خرید کتاب با تخفیف مناسب اقدام می کنند.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


Copyright & Supported by rayatak
2012-2017