پیشرفت ۲۰ درصدی عملیات احداث محور تکاب - دندی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری ساخت مصنوعات طلا در تکاب ۶ طرح عمرانی و کشاورزی در تکاب به بهره‌برداری رسید. یک کشته بر اثر واژگونی تراکتور سانحه رانندگی در تکاب یک کشته و ۳ زخمی برجای گذاشت.
امروز 29 مهر ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


قوه‌قضائیه با تخلفات موجود در معدن زره‌شوران تکاب برخورد کند.

امام جمعه تکاب گفت: قوه قضائیه باید جلوی برخی تخلفات و حقوق بگیران نجومی در منطقه زره شوران تکاب را گرفته و این در خصوص شفاف سازی کنند.

به گزارش نِی‌تک به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، حجت‌الاسلام عیسی برادری در خطبه‌های نماز جمعه تکاب ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید چمران اظهار کرد: شهید چمران به عنوان یکی از مؤثرترین چهره‌های تاریخ انقلاب است که مصداقی عینی از انقلابی‌گری به شمار می رود.

وی با اشاره به هفته قوه قضائیه، افزود: یکی از مهمترین مطالبات امروز مردم از نیروی انتظامی و دستگاه قضایی برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و مبارزه با مفاسد، هم در داخل قوه قضائیه و هم بیرون از قوه قضائیه به خصوص در فضایی مجازی است که اکنون باید از فضای مجازی به عنوان یک فرصت برای ترویج و تبلیغ معارف دین و انقلاب استفاده کنند.

 

امام جمعه تکاب با اشاره به ضرورت توجه مسوولان نسبت به تهدیدات فضای مجازی گفت: مسوولان باید فضای مجازی حساب شده در اختیار مردم قرار دهند چرا که برخی از گوشه و کنار دنیا در حال صدمه زدن به سبک زندگی اسلامی مردم بوده و همچنین به فرهنگ مردم حمله می‌کنند در این خصوص قوه قضائیه باید به طور جد وارد عمل شده و از سوء‌استفاده دشمن در فضای جلوگیری کنند.

وی با تاکید بر اینکه قوه قضائیه باید از قدرت و نفوذ خود به نفع مردم استفاده کند و خواستار مطالبات آنها در جامعه باشند، بیان کرد: دادستان کل استان در خصوص وضعیت جاده‌های تکاب باید موضوع و دستوری را صادر کند و مسوولان اجرایی نیز موظف هستند که از دستورات پیروی کرده و با وعده و وعیده پوچ مردم را ناامید نکنند و همچنین باید به دنبال مطالبات مردم در خصوص حل مشکلات این شهرستان باشند.

برادری تصریح کرد: علاوه بر آن قوه قضائیه باید جلوی برخی تخلفات و حقوق بگیران نجومی در منطقه زره شوران تکاب را گرفته و این در خصوص شفاف سازی کنند چرا که مردم انتظارش را داشتند که جوانان خود این شهرستان در این معدن مشغول به کار شوند.

وی با اشاره به اینکه نماز جمعه انقلابی هر هفته مسلمانان باید مثل زلزله، لرزه بر اندام دشمنان اسلام و قرآن اندازد، عنوان کرد: از همین نماز جمعه توانستیم تمامی مشکلات اعم از بهداشت و درمان، منابع طبیعی، مشکلات محیط زیست تکاب، مشکلات پایاب را حل کنیم و همچنین تلاش‌های رسانه‌ها بود که برخی از مسوولان را به چالش اساسی کشیده است.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


مهمترین مطالب و اخبار استان
» جاذبه های تاریخی آذربایجان غربی به تیم های خارجی لیگ ملت ها معرفی می شود.  (98 بار)
» جلب مشارکت عمومی در احیا دریاچه ارومیه فقط ۵ درصد پیشرفت دارد.  (196 بار)
» حجت الاسلام حسنی، امام جمعه سابق ارومیه، دعوت حق را لبیک گفت.  (319 بار)
» قوانین مربوط به اختیارات شوراها نیاز به بازنگری دارد.  (285 بار)
» کاهش روزانه وسعت "دریاچه ارومیه" و ادعای "خوب بودن حال" این دریاچه از سوی مسئولان!  (263 بار)
» سیب و چغندرقند؛ مانع بزرگ احیای دریاچه ارومیه  (259 بار)
» 249 میلیون مترمکعب آب به دریاچه ارومیه وارد شد.  (220 بار)
» حضور 9 گروه نمایشی در جشنواره چهل فانوس آذربایجان غربی  (208 بار)
» چرا فرش دستباف آذربایجان غربی شهره جهان است؟  (1140 بار)
» وروردی و خروجی شهرهای استان باید ساماندهی شود.  (233 بار)
» مسابقات شطرنج قهرمانی آذربایجان غربی در ارومیه پایان یافت.  (334 بار)
» انسداد راه ارتباطی ۳۶۰ روستا /7 نفر کشته شده اند.  (316 بار)

Copyright & Supported by rayatak
2012-2017