پیشرفت ۲۰ درصدی عملیات احداث محور تکاب - دندی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری ساخت مصنوعات طلا در تکاب ۶ طرح عمرانی و کشاورزی در تکاب به بهره‌برداری رسید. یک کشته بر اثر واژگونی تراکتور سانحه رانندگی در تکاب یک کشته و ۳ زخمی برجای گذاشت.
امروز 29 مهر ماه 1398   
 
 | صفحه اصلی  |  تماس با نِی تک  
تیتر ویژه >>


تیرانداز تکابی قهرمان کشور شد.

رییس اداره ورزش و جوانان تکاب گفت: سعید صدری، تیرانداز ملی پوش این شهرستان به مقام نخست مسابقات تیراندازی تراپ دوبل اهداف پروازی کشور دست یافت.

به گزارش نِی‌تک به نقل از ایرنا، رضا طلایی در گفتگویی افزود: این تیرانداز تکابی در مسابقات قهرمانی اهداف پروازی کشور توانست با عبور از سد حریفان خود از استان های تهران، گیلان، لرستان و آذربایجان غربی در جایگاه نخست ایستاده و مدال طلا را به گردن آویزد.

وی بیان کرد: این ورزشکار که عضو تیم ملی تیراندازی اهداف پروازی با اسلحه تراپ دوبل است تاکنون در چندین دوره از مسابقات ملی موفق به کسب مدال طلا شده و در بازی های آسیایی گوانگژو چین نیز حضور داشت.
وی با بیان اینکه مسابقات تیراندازی اهداف پروازی کشور با شرکت ۳۰ ورزشکار در زنجان برگزار شد، اظهار داشت: «کامران افشاری» دیگر تیرانداز تکابی نیز رتبه ششم این دوره از رقابت ها را کسب کرد.
طلایی ادامه داد: سعید صدری، از سال ۱۳۸۸ در رشته تیراندازی اهداف پروازی فعالیت می کند و هیات تیراندازی این شهرستان نیز به همت این ورزشکار راه اندازی شده و هم اینک ۲۰ عضو فعال دارد.
تراپ دوتایی (Double trap) یا تراپ دوبل یکی از رشته‌های فدراسیون جهانی تیراندازی است که در مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک در دو بخش مردان و زنان توسط تفنگ ساچمه‌زنی در فاصله ۱۶ یاردی (۱۴٫۶۳۰۴ متر) به سمت اهداف پروازی و غیرثابت برگزار می‌شود.

تکاب از شهرهای جنوبی آذربایجان غربی است و هم اینک بیش از سه هزار ورزشکار در قالب ۳۰ هیات ورزشی در این شهرستان فعالیت می کنند؛ ۱۲ نفر از ورزشکاران این شهرستان در رشته های مختلف ورزشی عضو تیم های ملی هستند و در سه سال گذشته در میادین مختلف ملی و جهانی به مدال های رنگارنگ و عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافته اند.


تصاویر مربوطه:صفحه اصلی


مهمترین مطالب و اخبار استان
» جاذبه های تاریخی آذربایجان غربی به تیم های خارجی لیگ ملت ها معرفی می شود.  (98 بار)
» جلب مشارکت عمومی در احیا دریاچه ارومیه فقط ۵ درصد پیشرفت دارد.  (196 بار)
» حجت الاسلام حسنی، امام جمعه سابق ارومیه، دعوت حق را لبیک گفت.  (319 بار)
» قوانین مربوط به اختیارات شوراها نیاز به بازنگری دارد.  (285 بار)
» کاهش روزانه وسعت "دریاچه ارومیه" و ادعای "خوب بودن حال" این دریاچه از سوی مسئولان!  (263 بار)
» سیب و چغندرقند؛ مانع بزرگ احیای دریاچه ارومیه  (259 بار)
» 249 میلیون مترمکعب آب به دریاچه ارومیه وارد شد.  (220 بار)
» حضور 9 گروه نمایشی در جشنواره چهل فانوس آذربایجان غربی  (208 بار)
» چرا فرش دستباف آذربایجان غربی شهره جهان است؟  (1140 بار)
» وروردی و خروجی شهرهای استان باید ساماندهی شود.  (233 بار)
» مسابقات شطرنج قهرمانی آذربایجان غربی در ارومیه پایان یافت.  (334 بار)
» انسداد راه ارتباطی ۳۶۰ روستا /7 نفر کشته شده اند.  (316 بار)

Copyright & Supported by rayatak
2012-2017